Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Onur Air Çin Uçuşları Başlatıyor

02 Haziran, 2017 | 12:41
Onur Air AirBus Çin

Onur Air AirBus Çin

 

Onur Air Filosuna 7 Airbus Katarak Çin’e Uçuş Başlatacak

Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun, havacılık sektöründe sıkıntılı geçen 2016’nın arıdndan iyileşme sinyallerinin gelmeye başladığını belirterek; talepteki artışla birlikte filoyu büyütme planları yaptıkalrını, Ağustos ayından itibaren 2018 sonuna kadar 6-7 airbus ıçağı daha filoya katacaklarını söyledi.

Reuters’e yaptığı açıklamalarda, “Avrupalıların bir Türkiye alışkanlığı var. Fiyat-Kalite unsuru da göz önüne alındığında Avrupalının daha da yavaş yavaş döneceğine inanıyorum. Son göstergeler de öyle. Thomas Cook gibi  büyük turizm şirketlerinin iptalleri yavaş yavaş geri dönmeye başlad, şptallerden vazgeçmeye başladılar” dedi. Tosun, nisan sonu verilerine göre havacılık sektöründeki iyileşmenin gözle görülür seviyeye geldiğini belirterek, “Yolcu sayısında eksi 4’lerden sıfır noktalarına geldik. Özellikle Rusya pazarını geri kazanıyoruz. Son verilere, taşınan yolcu sayıları, doluluklara ve açılan hatlara baktığımızda ümidimiz daha da artı. 2017’de 2016’dan daha iyi sonuçlar elde edeceğiz. 2018’in daha da iyi olacağını umuyorum” dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Airbus, Çin, Onur Air,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları