Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Oman Air Türkiye’de açtığı ofis için kutlama yaptı!

28 Kasım, 2018 | 11:20

Oman Air Türkiye'de açtığı ofis için kutlama yaptı!

Genel Satış Acentesi ile Türkiye’de varlığını 2015 yılından bugüne kadar Umman Sultanlığı’nın Milli Hava Yolu Oman Air, yatırım yaparak Türkiye ofisini kutlama yaparak hizmete açtı.

Türkiye ofisinin hizmete girmesi nedeniyle, Nişantaşı St. Regis Istanbul Hotel’inde özel bir kutlama yapan Oman Air’in bu özel gecesine Türkiye’nin dört bir yanından gelen Oman Air satış acenteleri, tur operatörleri, sektörün önde gelen profesyonelleri ve basın mensuplarının katıldı.

Oman Air Türkiye’de açtığı ofis için kutlama yaptı

Oman Air Türkiye ofisi Ülke Müdürü Eda Büyükakkaş’ın ev sahipliğinde yapılan gecede Oman Air Avrupa Bölge Müdürü Rogier de Jager, Oman Air’i tanıtan bir sunum gerçekleştirdi. Jager, “Oman Air olarak Türkiye ofisimiz ile artık daha güçlü bir şekilde Türkiye’de olacak ve Türk seyahat severlere hem rekabetçi, hem de kaliteli servis vereceğiz. Oman Air 57 destinasyona uçuyor. Gelecek yıllarda bu sayıyı daha da arttırmak hedefindeyiz.” açıklamasında bulundu.

Oman Air’in 2022 filo hedefi 70 uçak

Bu senenin sonunda Oman Air’in filosuna 5 adet yeni 737 max ve 3 adet 787-9 daha katılacağını belirten Jager, böylelikle 2022 yılındaki filo hedeflerinin, toplamda 70 adet uçak sayısına ulaşacağını belirtti.

Sunumda, ayrıca Avrupa-Orta Doğu ve Afrika’nın en iyisi seçilen Business Class servisi, First Class’ın hizmetleri ve ekonomi sınıfında geliştirilmiş daha kaliteli bir hizmetin verildiğini belirtti. “Economy Class” koltukların, geniş diz ve dirsek aralığının yanı sıra, ayarlanabilir başlık ve ayak desteğinin de olduğunu ifade etti.

Yalnızca iki saatlik bağlantı uçuşları ile Maskat üzerinden dünyaya açılan bir kapı olduklarını belirten Rogier de Jager, Umman ülkesinin cazip destinasyonlarını, deniz-güneş-doğa, tarih-kültür ve deniz altı zenginliklerinden de detaylıca bahsetti. Maskat Havalimanı’nın yenilendiğini, böylelikle Maskat üzerinden dünyanın değişik ülkelerine uçacak misafirlerin, havalimanında da konforlu ve keyifli zaman geçirebileceklerini sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Eda Büyükakkaş, Oman Air, Rogier de Jager, St. Regis Istanbul, Umman, Umman Sultanlığ,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları