Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ölüdeniz turizm sezonunu açıyor / Turizm Haberleri

16 Nisan, 2011 | 02:30

Ölüdeniz turizm sezonunu açıyor / Turizm Haberleri

İngiliz The Guardian gazetesinin Avrupa’nın en iyi 5 tatil beldesi arasında gösterdiği Ölüdeniz, turizm sezonunu açıyor.

Fethiye ‘nin Ölüdeniz beldesindeki hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken özellikle yeşillendirme konusunda büyük çaba gösteriliyor.

Plajda devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, 1 Mayıs’ta sezonu açmaya hazırlandıklarını açıkladı.

Ölüdeniz’in Avrupa’da ilk beşe girmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini ve büyük umutlar verdiğini söyleyen Başkan Keramettin Yılmaz, verilen bu unvanı en iyi şekilde kullanacaklarını söyledi.

Ölüdeniz sezona hazır ve büyük heyecanla misafirlerini bekliyor.” diyen Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, beldedeki işletmelerin de 2011 sezonundan umutlu olduğunu ve rezervasyon rakamlarının herkesi sevindirdiğini sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ölüdeniz, Ölüdeniz beldesi, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Ölüdeniz Turistler, Ölüdeniz turizm, Ölüdeniz turizm sezonu, Ölüdeniz Turizmi, turizm sezonu,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları