Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ölüdeniz turizm sezonunu açıyor / Turizm Haberleri

15 Nisan, 2011 | 15:35

Ölüdeniz turizm sezonunu açıyor / Turizm Haberleri

İngiliz The Guardian gazetesinin Avrupa’nın en iyi 5 tatil beldesi arasında gösterdiği Ölüdeniz, turizm sezonunu açıyor.

Fethiye ‘nin Ölüdeniz beldesindeki  hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken özellikle yeşillendirme konusunda büyük çaba gösteriliyor.

Plajda devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, 1 Mayıs’ta sezonu açmaya hazırlandıklarını açıkladı.

Ölüdeniz’in Avrupa’da ilk beşe girmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini ve büyük umutlar verdiğini söyleyen Başkan Keramettin Yılmaz, verilen bu unvanı en iyi şekilde kullanacaklarını söyledi.

Ölüdeniz sezona hazır ve büyük heyecanla misafirlerini bekliyor.” diyen Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, beldedeki işletmelerin de 2011 sezonundan umutlu olduğunu ve rezervasyon rakamlarının herkesi sevindirdiğini sözlerine ekledi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ölüdeniz, Ölüdeniz beldesi, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Ölüdeniz Turistler, Ölüdeniz turizm, Ölüdeniz turizm sezonu, Ölüdeniz Turizmi, turizm sezonu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları