Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali krizle başladı

15 Ekim, 2009 | 11:19

Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali Bu yıl 10.su düzenlenen Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali Belcekız Plajı’ndaki törenle başladı.

Festivale katılımın az olması moralleri bozarken havanın da yağmurlu olması ilgiyi azalttı.

Açılış törenine Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nın katılmaması da tepkilere sebep olurken bir konuşma yapan Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, etkinliğin Fethiye’nin tümünün festivali olma yolunda ilerlediğini söyleyerek, “On yıl önce başlayan hava oyunlarında bugünlere çok güzel şeyler kazandırdık. Bugünkü geldiğimiz noktada hava oyunları festivali Fethiye’nin sportif bir festivali oldu. Tüm kurumların desteğiyle bir yıl boyunca hazırlanan etkinliğin bugün yağmura denk gelmesi şanssızlık oldu. Eğer yağmur olmasaydı hava animasyonları ve yamaç paraşütü gösterileri yapacaktık” dedi.

Türkiye’de sadece 5 kişinin yaptığı Base Jump atlayışı gösterisinin de yapıldığı hava oyunu festivalinde, 50 metre yükseklikteki bir yamaç paraşütünden atlayan Hasan Dökmetepelioğlu, yere metreler kala paraşütünü açarak izleyenlerin yüreğini ağzına getirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Behçet Saatçi, Fethiye, Fethiye Belediyesi, Fethiye otelleri, Fethiye turları, Hasan Dökmetepelioğlu, Keramettin Yılmaz, Ölüdeniz Belediyesi, Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali, Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali Fethiye, Ölüdeniz otelleri, Ölüdeniz turları, Turizm, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları