Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Olimpos’a turist akını

17 Ekim, 2009 | 17:00

Olimpos'a turist akını Antalya’nın Kumluca ilçesinin turistik Olimpos beldesinde çarşamba günü meydana gelen selin ardından, yerli ve yabancı turistler bölgeye daha fazla ilgi göstermeye başladı.

Olimpos’ta  sele maruz kalan turistik işletmelerde temizlik çalışmaları sürdürülürken, bölgede bölgesinde DSİ, Karayolları, Tedaş, İl Özel İdare Müdürlüğü ve diğer kurumlara ait iş makineleriyle ekipler çalışmalarını sürdürüyor.

Öte yandan sel felaketi meydana geldiği gün yöreyi terk eden yerli ve yabancı turistler, selin üzerinden geçen 3 günün ardından Olimpos’a tekrar gelmeye başladı. Bölgede selin meydana getirdiği hasarı merakla izleyen ve bol bol fotoğraf çeken turistler, ayrıca yörede turistik etkinliklere de katılıyorlar.

Olimpos’a gelen bazı turistler de tekne turlarına katılarak tarihi ören yerlerini gezdi. Bazıları ise taşkın meydana gelen Olimpos Deresi’nde kano turu yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İl Özel İdare Müdürlüğü, Olimpos, Olimpos Antalya, Olimpos Beldesi, Olimpos Deresi, Olimpos Gezisi, Olimpos Haberleri, Olimpos Kumluca, Olimpos otelleri, Olimpos sel, Olimpos sel videosu, Olimpos Turist, Olimpos Turist Sayısı, Olimpos Video, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları