Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Olimpiyat ruhuyla çalışmaya devam edilmeli

09 Eylül, 2013 | 17:53

Olimpiyat ruhuyla çalışmaya devam edilmeli Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, 2020 Olimpiyatlarının Tokyo’ya verilmiş olmasına rağmen, olimpiyat ruhuyla çalışmaya devam edilmesi gerektiğini belirtti.

Güler Sabancı, İstanbul’un 2020 Yaz Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları adaylığı yarışında Japonya’nın başkenti Tokyo’ya geçilmesine rağmen, olimpiyat ruhuyla çalışmaya devam edilmesi ve gelecek seçimlere hazırlanılması gerektiğini söyledi.

İstanbul’un 2020 Olimpiyatları adaylığının destekçilerinden Güler Sabancı, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye’nin bundan sonraki oyunlara hazırlanması gerektiğini vurgulayarak, şu ifadeleri kullandı:

“Şimdi yapacak çok işimiz var. Olimpiyat ruhuyla çalışmaya devam etmeli, gelecek seçimlere hazırlanmalıyız. Olimpizm felsefesiyle gençleri spora teşvik edecek, sporu hayatın bir parçası haline getirecek ve tüm toplumda spor bilincini yükseltecek politikaları ve planları hayata geçirmek için çalışmalıyız.”

Güler Sabancı, Tokyo’nun zaferle ayrıldığı oylama sürecinin hedefe odaklı ve profesyonelce yürütüldüğünü belirterek, “Büyük bir kararlılıkla sürdürdüğümüz yarışı finale kadar bırakmadık. Ancak ilk defa bu kadar yakın olduğumuz oyunlara ne yazık ki ev sahipliği yapamayacağız. Bu sürece özveriyle emek verenlere teşekkür ediyorum” diye görüşlerini aktardı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2020 Yaz Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları, 2020 Yaz Olimpiyatları, Güler Sabancı, İstanbul 2020, Japonya, Sabancı Holding, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Tokyo, Tokyo japonya, Tokyo olimpiyat, Uzakdoğu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları