Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Olimpiyat ateşini Kabayeva yakacak

03 Şubat, 2014 | 12:19

soci-olimpiyatlari Olimpiyat şampiyonu jimnastikçi Alina Kabayeva, Soçi Olimpiyatları’nın açılış seremonisinde olimpiyat ateşini yakacak.

Ünlü sunucu Kseniya Sobçak, Twitter hesabından, Soçi Olimpiyatları’nın açılışıyla ilgili bazı ayrıntıları paylaştı. Alina Kabayeva’nın olimpiyat ateşini yakacağına söyleyen Sobçak, Nikita Mihalkov, Valeri Gergiyev ve Valentina Tereşkova gibi ünlü isimlerin de açılış töreninde Rusya bayrağını taşıyacaklarını belirtti.

SOCHI KIŞ OLİMPİYATLARI  TURU İÇİN TIKLAYIN

Sobçak’ın Twitter mesajına göre, Soçi Olimpiyatları’nın açılış seremonisi öncesi ünlü piyanist Denis Matsuev de sahne alarak izleyenlere keyifli anlar yaşatacak.

Bu bilgilerle ilgili resmi makamlardan bir doğrulama ya da yalanlama gelmedi. Alena Kabayeva’nın başkan Putin ile ilişkisi olduğu iddiaları Rus ve dünya basınında hep gündeme gelmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alina Kabayeva, Alina Kabayeva kimdir, Alina Kabayeva rusya, rusya haberleri, Soçi Olimpiyatları, Soçi Olimpiyatları 2014, Soçi Olimpiyatları başlıyor, Soçi Olimpiyatları Rusya, Soçi Olimpiyatları turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları