Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Oda Servisi Robotu AURA’nın Tanıtımı Yapıldı

18 Ağustos, 2017 | 11:51

 

AURA Oda Servisi Robotu

Turizm ve Konaklama sektöründe teknolojik gelişmeler devam ediyor. Son olarak AURA oda servisi robotu tanıtımı yapıldı

Singapur’daki Millennium hotel teknolojik oda servisi robotu AURA ile uygulanmaya başlayan oda servisi hizmeti, konaklama hizmetinde teknolojinin ne kadar ile düzeyde olduğunu ve yeni teknolojilerin, sektöre uygulanmaya başlandığının somut kanıtı olarak tanıtımı yapıldı.

Teknolojinin hızla gelişmesi ve artık robotların hayatımıza girmeye başlanması sonucunda, Turizm ve Konaklama sektöründe de yenilikler devam ediyor. Dubai’de gelişen teknolojinin farklı şekilde uygulanmasının ardından bu seferde Singapur’da Millennium Hotel yeni bir uygulama ile oda servisinde robot kullanmaya başladı. İsmi AURA olan robot, misafirlere oda servisi hizmeti sunarak odaya istedikleri hizmetleri, servis etmeye başladı.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AURA, Millennium hotel, Singapur,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları