Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Novotel ve İbis Otelleri’ne “Mükemmellik Ödülü”

01 Temmuz, 2011 | 13:21

Akfen GYO tarafından yatırımı gerçekleştirilen ve Accor tarafından işletilen Novotel İstanbul, İbis Otel İstanbul ve Novotel Trabzon, “Excellence Award 2011 Ödülleri” kapsamında mükemmellik ödülüne layık görüldü.

Dünyanın en önemli gezi ve seyahat sitelerinden Tripadvisor.com tarafından misafir memnuniyeti anketi sonuçları göz önünde bulundurularak hazırlanan “Excellence Award 2011” sahiplerini buldu. Akfen GYO tarafından yatırımı gerçekleştirilen ve Avrupa’nın en büyük zincir otel grubu Accor S.A tarafından işletilen Novotel İstanbul, Ibis Otel İstanbul ve Novotel Trabzon mükemmellik ödülünün sahibi oldu.

Dünya genelinde yapılan misafir değerlendirmeleri sonucu, ancak 5 üzerinden minimum 4,5 puan alabilen otel ve işletmeler bu ödüle layık görülüyor.

Accor Otelleri, faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde olduğu gibi Türkiye’ de de aynı kalite standardı ile hizmet vererek, misafir memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyor.

Accor Grubu, Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) ile yürürlükte olan uzun süreli anlaşmalar çerçevesinde 3 ve 4 yıldızlı Ibis ve Novotel markalarıyla Türkiye’de faaliyetlerini sürdürüyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akfen GYO, bis Otel İstanbul, İbis Otel Mükemmellik Ödülü, İbis Otelleri, Mükemmellik Ödülü, Novotel, Novotel Mükemmellik Ödülü, Novotel Trabzon, Novotel Trabzon mükemmellik ödülü, Novotel ve İbis Otelleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları