Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Novotel Kayseri ve İbis Kayseri Açıldı

16 Mart, 2010 | 15:59

Avrupanın en büyük otel zinciri olan Accor hotels grubu , Akfen GYO işbirliği ile 2005 yılından bu yana yatırımlarına devam ediyor.

İstanbul , Eskişehir Trabzon ve Gaziantep’te bulunan otellerinden sonra yedi ve sekizinci otellerini 15.Mart.2010 itibari ile Novotel Kayseri ve ibis Kayseri otellerini hizmete açtı.

Avrupa’nın lider, dünyanın 3. büyük otelcilik devi Accor Hospitality’nin dünyada 4000’den fazla oteli bulunuyor .

58 ülkede 400’den fazla oteli ile dünyanın en büyük otel zincirlerinden biri olan Novotel 15 Mart 2010’dan itibaren Kayseri’de hizmete girdi.

İbis Kayseri ise konuklarına ekonomik fiyatlarla çok yüksek kalitede servis sunmayı başararak kendi kategorisinde rakipsiz olmayı sürdürüyor.

Novotel Kayseri bünyesinde bulunan Nov’Ist , “ KayseriYöresel lezzetlerinin “ uluslarası mutfak kültürünün kombine edildiği restaurant’tı ile Kayseri şehir merkezinde hizmet vermeye başlıyor .

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İbis Kayseri, İbis Otel, İbis Otel Açıldı, Novotel Kayseri, Novotel Kayseri Açıldı, Novotel Kayseri Haberleri, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları