Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Novotel Gaziantep ve İbis Gaziantep açılıyor

07 Ocak, 2010 | 12:54

Novotel Gaziantep ve İbis Gaziantep açılıyor Avrupanın en büyük otel zinciri olan Accor hotels grubu , Akfen GYO işbirliği ile 2005 yılından bu yana yatırımlarına devam ediyor.

Istanbul , Eskişehir ve Trabzon’da bulunan otellerinden sonra 8 Ocak 2010’da Novotel Gaziantep ve İbis Gaziantep otellerini hizmete açıyor.

Akfen GYO ve Accor Hotels Grubu , 2019 yılına kadar Türkiye’de 60 otel projesindeki yatırımlarını hızla gerçekleştirmeye devam ediyor.

Novotel Gaziantep bünyesinde bulunan Nov’Gaia, “Gaziantep’in Yöresel lezzetlerinin “ uluslarası mutfak kültürünün kombine edildiği restaurantı ile Gaziantep şehir merkezinde hizmet vermeye başlıyor.

Dünyada 36 ülkedeki 800 otelinde çok büyük bir başarı grafiği ile hizmet veren Oteller zinciri “IBIS” artık Gaziantep’te . ibis Gaziantep ise konuklarına ekonomik fiyatlarla çok yüksek kalitede servis sunmayı başararak kendi kategorisinde rakipsiz olmayı sürdürüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akfen GYO ve Accor Hotels Grubu, ibis Gaziantep, İbis Gaziantep Oteli, İbis Gaziantep Oteli Açıldı, Novotel Gaziantep, Novotel Gaziantep Açıldı, Novotel Gaziantep Açılıyor, Novotel Gaziantep Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları