Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Novotel Gaziantep ve İbis Gaziantep açılıyor

07 Ocak, 2010 | 12:54

Novotel Gaziantep ve İbis Gaziantep açılıyor Avrupanın en büyük otel zinciri olan Accor hotels grubu , Akfen GYO işbirliği ile 2005 yılından bu yana yatırımlarına devam ediyor.

Istanbul , Eskişehir ve Trabzon’da bulunan otellerinden sonra 8 Ocak 2010’da Novotel Gaziantep ve İbis Gaziantep otellerini hizmete açıyor.

Akfen GYO ve Accor Hotels Grubu , 2019 yılına kadar Türkiye’de 60 otel projesindeki yatırımlarını hızla gerçekleştirmeye devam ediyor.

Novotel Gaziantep bünyesinde bulunan Nov’Gaia, “Gaziantep’in Yöresel lezzetlerinin “ uluslarası mutfak kültürünün kombine edildiği restaurantı ile Gaziantep şehir merkezinde hizmet vermeye başlıyor.

Dünyada 36 ülkedeki 800 otelinde çok büyük bir başarı grafiği ile hizmet veren Oteller zinciri “IBIS” artık Gaziantep’te . ibis Gaziantep ise konuklarına ekonomik fiyatlarla çok yüksek kalitede servis sunmayı başararak kendi kategorisinde rakipsiz olmayı sürdürüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akfen GYO ve Accor Hotels Grubu, ibis Gaziantep, İbis Gaziantep Oteli, İbis Gaziantep Oteli Açıldı, Novotel Gaziantep, Novotel Gaziantep Açıldı, Novotel Gaziantep Açılıyor, Novotel Gaziantep Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları