Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Norwegian Cruise Miami Küba Turlarında 2018 İçin 33 Sefer Artış

05 Nisan, 2017 | 17:30
Norwegian Cruise Miami Küba Havana Turu

Norwegian Cruise Miami Küba Havana Turu

 

Norwegian Cruise, 2018 Yılına Kadar Miami Küba Gemi Turlarında Seferlerinde 33 Sefer Daha Arttırmayı ve Bu Seferlerin Havana Konaklamalı Olması Planlıyor

 

Norwegian Cruise, Miami merkezli Norwegian Cruise Line Holding LTD. bağlı bir Norveç firması ve 26 mart 2018 yılında Norwegtan Sky kruvaziyer zamanı başlangıcından itibaren dört günlük Port Miami’den kalkacak ve Küba konaklamalı 2018 yılı için düzenlemeyi planlıyor. Firma bu amaca ulaşırsa olan gemi turlarını da arttırmış olacak. Firma 2017 Aralık’a kadar paketleri düzenleyip satışa sunmaya hazırlanıyor.

 

Norwegian Cruise Ceo’su Andy Stuart’ın Açıklaması İse

Norwegian Cruise Ceo’su Andy Stuart yaptığı açıklamada, “Küba muhteşem bir destinasyon ve konuklarımızdan Küba, Havana’nın kültürel ve zengin geleneklerini keşfetmeleri için önemli bir talep olduğu ve insanların ilgisini çektiğini görüyoruz. Bu talepleri karşılamak için bizi tercih eden konuklarımızın taleplerini 2018 yılı itibari ile karşılıyacağımız dan dolayı ve onların heyecanına ortak olacağımız için heyecanlıyız.” diye konuştu.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havana, Küba, Küba Havana, Miami, Norwegian Cruise, Norwegian Cruise Ceo Andy Stuart,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları