Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Northwest Havayolları’na ait bir uçak neden piste inemedi?

23 Ekim, 2009 | 18:29

Northwest Havayolları ABD’de Northwest Havayollarına ait bir uçak, havalimanını 241 kilometre geçti fakat inemedi.

Uçakla bir saat boyunca temas sağlanamayınca uçağın kaçırıldığını düşünen yetkililer alarma geçti ve savaş uçakları kalkışa hazır konuma getirildi.

Bir müddet sonra uçak ile temas kuruldu ve uçak Minneapolis’e güvenli şekilde indi.

Milli Ulaşım Güvenlik Kurulu olayla ilgili soruşturma açtı. Pilotlar,”havayolları politikası konusunda hararetli bir tartışmaya girdikleri için”dikkatlerinin dağılması yüzünden havalimanını kaçırdıklarını söyledi. Ancak yetkililer pilotların uyuyakalmış olmaları olasılığını da araştırıyor. Kurul, soruşturma için uçağın kara kutularını alarak laboratuvara gönderdi.

144 yolcu bulunuyor uçağın bağlı olduğu Delta Airlines şirketi, soruşturma tamamlanıncaya kadar pilotları görevden aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Delta Airline Pilotları, Delta Airlines Haberleri, Delta Airlines Pilot, Delta Airlines Pilotları, Delta Airlines Şirketi, Milli Ulaşım, Milli Ulaşım Güvenlik Kurulu, Minneapolis, Northwest Havayolları, Northwest Havayolları Delta Airlines, Northwest Havayolları Haberleri, Northwest Havayolları Pilotları, Northwest Pilotları, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları