Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

North Hub Services Stockholm’de de hizmet verecek

20 Haziran, 2011 | 11:50

NHS, Primera Air ve Pegasus Havayolları ile Stockholm’deki operasyonlarına başladı.

Kuzey Avrupa’nın önemli şirketlerinden olan ve yüzde 50’sine Havaş’ın ortak olduğu (Havaalanları Yer Hizmetleri A.Ş.) North Hub Services (NHS), hizmet ağını genişletmeye devam ediyor.

Stockholm’deki operasyonlar için gerekli hazırlıkları tamamlayan NHS, 01 Haziran 2011 tarihi itibariyle faaliyete geçmiş olup, Primera Air ve Pegasus Havayolları’na servis vermeye başlamış bulunmaktadır.

Merkezi Letonya’da bulunan NHS, hub olarak kullandığı Riga Havalimanı yanısıra, Helsinki Vantaa Havalimanın’dan dört Primera Air notkasına ve haftada 15 tarifesiz uçuş ile de Arlanda’da hizmet veriyor. İstanbul’a haftada dört uçuş gerçekleştiren Pegasus Havayolları, NHS’in en yeni müşterisi oldu. NHS, Arlanda Havalimanı’nda yer işletmeleri, yolcu hizmetleri, bagaj hizmetleri, ramp hizmetleri, uçuş ve mürettebat operasyon, uçak hizmetleri olmak üzere tam kapsamlı yer hizmetleri sağlıyor.

“Stockholm’de olmaktan memnunuz”

Konuyla ilgili açıklama yapan NHS CEO’su Janis Balkens, NHS’in adım adım ve düzenli bir şekilde büyüme niyetini birçok kere ifade ettiklerini belirterek, “Stockholm Arlanda Havalimanı da bizim bir sonraki adımımız ve bunu gerçekleştiriyor olmaktan fazlasıyla memnunuz. NHS olarak her türlü operasyona hazırız. Stockholm’deki yerel ekibimiz hizmet vermek ve müşterilerimizi karşılamak için her zaman hazır olacak. Stockholm’de başarılı bir başlangıçtan sonra yakın gelecekte birçok yeni müşteriyi edinmeyi de umuyoruz. Öte yandan sıcak karşılamalarından ve işbirliklerinden dolayı Swedavia’ya da şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havaş, North Hub Services, North Hub Services Stockholm, Stockholm, Stockholm haberleri, Stockholm Havaş, Stockholm Turu, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları