Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Noel tatilini Antik Maya kenti Tulum’da geçirdi

05 Ocak, 2015 | 07:34

Christmas tatili için Meksika’yı tercih eden Latin güzel Michelle Rodriguez, son dönemde turizmin yükselen değerlerinden olan antik Maya kenti Tulum’da görüntülendi.

Dünyaca ünlü yıldızlar, tüm yılın yorgunluğunu atmak için bekledikleri Noel tatillerinde farklı bölgeleri tercih etti.  En çok tercih edilen tatil kuşkusuz Latin Amerika Turları oldu. İşte bu isimlerden biri de Michelle Rodriguez…

Bir dönem İngiliz model Cara Delevingne ile aşk yaşayan Michelle Rodriguez, Noel tatili için sahilleri dillere destan Meksika’yı tercih etti. Seksi oyuncu, tatilini Yucatan Yarımadası’ndaki Mayaların yerleşim yeri olarak da bilinen Tulum’da geçirdi. Mayaların antik kenti olması bir kenara muhteşem sahillerine ev sahipliği yapan Tulum, dinmeyen rüzgarıyla özellikle kiteboard tutkunları için birebir.

Bunu fırsat bilen Rodriguez de tatil günlerini denizde paddleboarding yaparak ve güneşlenerek geçirdi. 36 yaşındaki Rodriguez, yeni görüntüsü ile görenleri büyüledi. Güzel oyuncu, sıkılaşan ve daha da atletik olan vücudunu sergilemekten kaçınmadı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Michelle Rodriguez, Michelle Rodriguez amerika, Michelle Rodriguez bikini, Michelle Rodriguez Cara Delevingne, Michelle Rodriguez christmas, Michelle Rodriguez filmleri, Michelle Rodriguez kimdir, Michelle Rodriguez latin amerika, Michelle Rodriguez meksika, Michelle Rodriguez mexico, Michelle Rodriguez seksi, Michelle Rodriguez tulum, Michelle Rodriguez yucatan, Michelle Rodriguez yucatan meksika,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları