Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Nişantaşı evleri otel oluyor

13 Mayıs, 2010 | 09:41

İstanbul turizminin parlayan yıldızı Nişantaşı, rezidans ve butik otel projeleriyle son dönemde yatırımcıların gözdesi haline geldi.

Osmanbey’e gelen tekstilciler, Arap turist sayısındaki artış ve kongre turizminin gelişmesiyle Nişantaşı’nı ziyaret eden turist sayısı katlandı. Bu durum, bölgeye yatırımların yapılmasına neden oldu. Nişantaşı’na yatırım yapan isimler arasında Yes Hotels Grup, Ali Güreli, Burhan Çaçan gibi isimler yer alıyor.

Bölgede faaliyet gösteren turizmciler, otel yapılabilecek bina bulunursa Nişantaşı’na daha fazla turizmcinin yatırım yapmaya hazır olduğunu belirtiyor.

Harbiye’deki Five Boutique Hotel Genel Müdürü Erhan Yılmaz’ın verdiği bilgiye göre; kongre turizminden sonra Taksim Bölgesi’ndeki turizm potansiyeli, Harbiye ve Nişantaşı’na kaydı.

Kongreye gelen üst yaş grubundakilerin büyük oteller yerine yürüme mesafesinde gidecekleri butik otellerde kalmayı tercih etmesi bu durumda önemli rol oynuyor. Ayrıca Avrupa ve Anadolu’dan da birkaç haftalık iş seyahati için gelenler, Nişantaşı’ndaki otelleri tercih ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Erhan Yılmaz, Five Boutique Hotel, Nişantaşı evleri, Nişantaşı evleri Otel Oluyor, Nişantaşı Otel, Nişantaşı Oteller, Nişantaşı Zazie, Osmanbey Oteller, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları