Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Nina Dobrev de Ibiza’daki ünlüler kervanına katıldı

26 Ağustos, 2014 | 15:30

Nina Dobrev Ibiza

Dünya jet sosyetesinin uğrak yeri Ibiza adası ünlüleri ağırlamaya devam ediyor. Son olarak The Vampire Diaries’in güzel yıldızı Nina Dobrev de tatil için Ibiza’yı tercih etti.

Paparazzilere aldırmadı, Ibiza’nın tadını çıkardı

Vampire Diaries’in güzel yıldızı Nina Dobrev, Hunger games aktörlerinden Alexander Ludvig’le birlikte İspanya‘nın ünlü adası Ibiza ‘da tatil yapıyor. Paparazzileri fark etmesine rağmen bikiniyle Ibiza’nın tadını çıkarmaya devam eden güzel oyuncu jet ski yapmayı da ihmal etmedi. Nina Dobrev ve Alexander Ludvig çifti hala arkadaş olduklarını iddia etseler de birlikte Ibiza tatili yapıp samimi görüntüler vermesi aşk iddialarına yol açtı.

Ibiza’nın yıldızı David Guetta için yeniden gelecek

The Vampire Diaries’in çekimleri devam ederken boş bulduğu her gün gezmeyi tercih eden Nina Dobrev’in 11 ve 18 Eylül’de bilindik muhteşem şovlarından birini sergileyecek olan DJ David Guetta için yeniden Ibiza’ya geleceği öğrenildi. 

David Guetta, 2006 yılından bu yana aldığı başta En İyi Ibiza Gecesi ile başlayan ödül listesine Grammy olmak üzere birçok ödül ekleyerek eğlencenin sürekli devam ettiği Ibiza ile özdeşleşmiş durumda.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
David Guetta, David Guetta ibiza, DJ David Guetta, DJ David Guetta İbiza, İbiza, İbiza adası, İbiza gece hayatı, ibiza geceleri, İbiza partileri, İbiza plajları, İbiza tatil, İbiza tatili, İspanya ibiza turları, İspanyol Adaları, nina dobrev, nina dobrev ibiza, nina dobrev ibiza tatili, nina dobrev ibizada,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları