Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Nijeryalı bombacıyı uçağa MOSSAD aldı”

02 Ocak, 2010 | 11:18

“Nijeryalı bombacıyı uçağa MOSSAD aldı” Amerikalı Veterans Today dergisi, Abdulmuttalib’in uçağa bindiği Amsterdam’daki Schipol Havaalanı’nın güvenliğini İsrail’e yakın bir şirketin sağladığını iddia etti.

2009’un son haftasında Hollanda’nın başkenti Amsterdam’dan ABD’nin Detroit kentine giden Delta Havayolları’na ait uçağı havaya uçurmaya çalıştığı söylenen Nijeryalı Ömer Faruk Abdulmuttalib’in İsrail ile bağlantısı olduğu ortaya çıkan Yemenli bir örgüt tarafından kullanılmış olabileceği belirtiliyor.

ABD’li bir grup emekli subayın yayınladığı Veterans Today isimli dergide, 7 Ekim 2009’da Yemen’de İsrail gizli servisi MOSSAD’la bağlantısı olduğu ortaya çıkan sözde ‘İslami’ örgüte atıfta bulunularak, Detroit uçağını havaya uçurmaya çalışan Abdulmuttalib’in MOSSAD’ın izni olmadan elini kolunu sallayarak uçağa binemeyeceği kaydedildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amsterdam Schipol Havaalanı, Delta Havayolları, Delta havayolları Bomba Olayı, MOSSAD, MOSSAD Haberleri, Nijeryalı bombacı, Ömer Faruk Abdulmuttalib, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları