Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü şarkıcı Nicole Scherzinger Maldivler tatilinde

26 Kasım, 2015 | 09:23

Nicole Scherzinger Maldivler Turizmin cazibe merkezi Maldivler, dünyaca ünlü isimlerinde gözde bölgelerinden / Ünlü şarkıcı Nicole Scherzinger Maldivler tatilinde

Eski Pussycat Dolls yıldızı Nicole Scherzinger, tropik adaların incisi Maldivler tatilinde! Hint Okyanusunun tatil cenneti Maldivler, büyüleyici atmosferi, turkuaz denizi, beyaz inci gibi kumlarla kaplı plajlarıyla adeta ünlülerin cazibe merkezi.

Pussycat Dolls grubuyla büyük bir çıkış yakalayan sonrasında kariyerine solo albümleriyle devam eden Nicole Scherzinger, Maldivler büyüsüne kapılan isimlerden. Daha öncede egzotik adalar topluluğu Maldivler de tatil yapma fırsatı bulan 37 yaşındaki şarkıcı, yine yeniden Maldivler dedi.

Nicole Scherzinger, instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla Maldivler in muhteşem plajlarından görkemli gün batımını kadar tüm güzelliklerini gözler önüne seriyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldivler Tatili, maldviler, maldviler holiday, Nicole Scherzinger, Nicole Scherzinger bikini, Nicole Scherzinger Instagram, Nicole Scherzinger maldivler,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları