Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Nicolas Sarkozy, Accor Hotels Yönetim Kuruluna Girdi

23 Şubat, 2017 | 07:05

Nicolas Sarkozy turizmtatilseyahat

Eski Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, Accor Hotels Yönetim Kuruluna Girdi.

Geçen günlerde hem zincirin uluslararası genişlemesi hem de Fransa turizminin tanıtımı için, Uluslararası Strateji Komitesi kuran Accor Hotels, sürpriz bir isimi de kadrosuna kattı. Fransa Eski Cumhurbaşkanı Sarkozy, Accor Hotels bağımsız direktör veya uluslararası strateji komitesi başkanı olarak görev almadığını, Sarkozy’nin göreve başlaması sırasında, Nadra Moussalem’in Accor Hotels’deki hisselerini satarak  gruptan ayrılması da dikkat çekti.

 

Sarkozy’nin Açıklaması ise

Sarkozy’nin açıklaması ise, ” Fransa’da bayrak taşıyıcı şirketlerden olan Accor Hotels’in uluslararası alanda büyümesine katkı sunabileceğim içim mutluyum. Grubun başarısı ve olağanüstü yönetim anlayışı, Accor Hotels’i Fransız ekonomisinin vitrin oyuncularından biri haline getirdi” dedi.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Accor Hotels, Accorhotels, Eski Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, Fransa, Fransa Cumhurbaşkanı, Nicolas Sarkozy,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları