Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Nicolas Sarkozy, Accor Hotels Yönetim Kuruluna Girdi

23 Şubat, 2017 | 07:05

Nicolas Sarkozy turizmtatilseyahat

Eski Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, Accor Hotels Yönetim Kuruluna Girdi.

Geçen günlerde hem zincirin uluslararası genişlemesi hem de Fransa turizminin tanıtımı için, Uluslararası Strateji Komitesi kuran Accor Hotels, sürpriz bir isimi de kadrosuna kattı. Fransa Eski Cumhurbaşkanı Sarkozy, Accor Hotels bağımsız direktör veya uluslararası strateji komitesi başkanı olarak görev almadığını, Sarkozy’nin göreve başlaması sırasında, Nadra Moussalem’in Accor Hotels’deki hisselerini satarak  gruptan ayrılması da dikkat çekti.

 

Sarkozy’nin Açıklaması ise

Sarkozy’nin açıklaması ise, ” Fransa’da bayrak taşıyıcı şirketlerden olan Accor Hotels’in uluslararası alanda büyümesine katkı sunabileceğim içim mutluyum. Grubun başarısı ve olağanüstü yönetim anlayışı, Accor Hotels’i Fransız ekonomisinin vitrin oyuncularından biri haline getirdi” dedi.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Accor Hotels, Accorhotels, Eski Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, Fransa, Fransa Cumhurbaşkanı, Nicolas Sarkozy,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları