Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Nexum Boğaziçi, Turquality kapsamına girdi

04 Mart, 2011 | 11:31

Nexum Boğaziçi, Turquality kapsamına girdi

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer alan ve yazılım ihracatında ilk 10 şirket arasında bulunan Nexum Boğaziçi, Turquality kapsamına girerek başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Turquality, Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı ve üye markalarını sadece tanıtım, ürün geliştirme konularında değil lisans ve bilişim yatırımlarında da destekliyor.

Nexum Boğaziçi ‘nin , Turquality kapsamına girmesiyle birlikte, Turquality programı kapsamında desteklenen markalar Nexum’dan alacakları lisans ve bilişim danışmanlığı hizmetlerinde devletten yüzde 50 destek alabilecekler.

Nexum Boğaziçi CEO’su Emre Gürül, Turquality kapsamına girmekten dolayı memnuniyetini dile getirirken konu ile ilgili şöyle konuştu; “Türkiye’nin markalaşma sürecindeki en önemli projelerinden biri olan Turquality programında yer almaktan dolayı çok mutluyuz. Nexum olarak yurtiçinde ve yurtdışındaki müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz projelerle uluslararası başarılara imza atıyoruz. Türkiye’de büyük şirketlerin yanı sıra dünya şirketleri ile yabancı pazarlarda rekabet etmeyi hedefleyen şirketlere yönelik projeler gerçekleştiriyoruz. Turquality kapsamında çok daha büyük hedeflere ulaşabileceğimizi düşünüyoruz.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Nexum, Nexum Boğaziçi, Nexum Boğaziçi Bilişim, Nexum Boğaziçi CEO’su Emre Gürül, Nexum Boğaziçi Emre Gürül, Nexum Boğaziçi Turquality, Turizm Haberleri, Turquality, Turquality nedir, Turquality programı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları