Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

New York Oyuncak Fuarı kapılarını açtı

16 Şubat, 2015 | 09:40

ABD’de özellikle çocukların merakla beklediği Uluslararası New York Oyuncak Fuarı, Javits Center’da 112’inci kez kapılarını açtı.

ABD’nin en eski organizasyonlarından 112. Uluslararası New York Oyuncak Fuarı, Javits Center’da açıldı. NationalTurk’ün haberine göre; Bu yıl rekor katılımın olduğu ve yaklaşık 150 bin parça oyuncağın sergilendiği fuara 100 ülkeden 1000 kadar oyuncak firmasının katıldığı bildirildi. Maketlerden pelüş bebeklere, manyetik zeminde yarışan otomobillerden kuklalara kadar binlerce ürünün sergilendiği fuar, ilk günden ziyaretçi akınına uğradı.

Fuarda ziyaretçilerin ilgisini çekmeye çalışan üreticiler, stantlarında yaptıkları şovlarla ilgi odağı oldu. Bir firma tarafından sergilenen ve akıllı telefonlarla uyumlu çalışan ”Sihirli İskambil Seti”, ziyaretçilerden ilgi gördü.

Yaklaşık 50 bin kişinin gezmesi beklenen fuar, 17 Şubat’a kadar açık kalacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, ABD fuar, ABD fuarları, ABD haberleri, ABD new york fuar, Javits Center, Javits Center amerika, Javits Center new york, New York, New York amerika, New York oyuncak fuarı, Oyuncak Fuarı, Uluslararası New York Oyuncak Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları