Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

New York Otelleri Airbnb Karşı Saldırı Başlattı

04 Ağustos, 2017 | 10:41

Airbnb New York

New York Otelleri Airbnb Karşı Saldırılarına Bir Terör Olayını Örnek Gösteren Propaganda İle Devam Ediyor

New York Otelleri Airbnb Karşı Saldırı Başlattı

Barcelona‘dan sonra New York Otelleri Derneği de oda veya ev kiralaması sitesi Airbnb’ye karşı saldırıya geçti. New York otelleri 30 saniyelik bir reklamda, Manchester’da şarkıcı Ariana Grande konserinde 22 kişinin hayatını kaybettiği  terör saldırısında, saldırıyı düzenleyen Salman Abedi’nin Airbnb üzerinden evi kiraladığı ve bu sayede saldırıyı gerçekleştiği söylendi ve reklamın sonunda da “Tehlikede misin?” sorusu sorularak tamamlanıyor.

New York otelleri platformu kentte Airbnb’den kiralanabilecek 40.000 daire olduğunu belirtti ve “Airbnb, Herkese bir dair ayarlıyor ama Şehrin güvenliğin garantisi veremiyor” diyerek. New York Otelleri Derneği, Airbnb’yi kullanan ve evlerini kiralayanları ihbar etmeleri için halkı teşvik ediyor.

 

Airbnb’den daha herhangi bir açıklama yapılmadığı belirtildi.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Airbnb, New York, New York Otelleri Derneği,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları