Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

New York Moda Haftasında Bir Türk Modacı Akkaya

19 Şubat, 2017 | 08:29

hakan akkaya defile turizmtatilseyahat

Dünyanın En Ünlü Moda Haftası New York Moda Haftasında Bir Türk Modacı Hakan Akkaya

 

Dünyanın önde gelen moda haftalarından biri olan New York Moda haftasına damgasını vuran en önemli gelişme Türk Modacı Hakan Akkaya’nın defilesiydi. İlk defa New York moda haftasına katılan Türk Modacı olarak yer alan Hakan Akkaya düzenlediği Fashion Show ile izleyenleri büyüledi.


 
New York Fashion Show’da Viktoria Beckham, Anna Sui, Tommy Hilfiger gibi isimler ile birlikte sahne alan Hakan Akkaya, defilesini “Freedom” ( Özgürlük) başlığı altında sahnelendirdi. İzleyenlerin etkilendiği defilede, Hakan Akkaya defilesinde 50 kadın, 58 erkek kreasyon olmak üzere toplam 108 parçalık kreasyon ile yer aldı. Defilesi ile uluslararası moda camiasında adında söz ettirmeyi başaran Hakan Akkaya defile sonunda verdiği demeçte “bir Türk modacı olarak ülkem adına çok gururluyum” ifadelerini kullandı.

Defileye katılanların arasında, T.C New York Başkonsolosu Ertan Yalçın ve eşi, Türkiye’nin Birleşmiş Milletler Büyükelçisi Feridun H.Sinirlioğlu ve eşi, New York Başkonsolos Yardımcısı  Reyhan Özgür ünlü modacıya destek vermek için oradalardı. Hakan Akkaya, New York Fashion Show’a katılan ilk Türk modacı olma şerefine nail oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Defile, Hakan Akkaya, New York Fashion Week, New York moda haftası, Türk Modacı, Türk Modacı Hakan Akkaya,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları