Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

New York Moda Haftası başladı

13 Şubat, 2015 | 10:11

Amerika’nın New York kentinde yılda iki kez düzenlenen Mercedes-Benz New York Moda Haftası başladı.

Kültür ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan Lincoln Center’da dün başlayan New York Moda Haftası, 350’den fazla defile ve birçok yan etkinliğe sahne olacak.

2014 yılı verilerine göre, New York Moda Haftası’nda ziyaretçilerin harcadığı para, Super Bowl, New York Maratonu ve ABD Açık Tenis Turnuvası’na gelen ziyaretçilerin harcadığı paradan daha fazla.

Tommy Hilfiger, Calvin Klein ve Victoria Beckam gibi ünlü modacıların defilelerine ev sahiplği yapacak etkinlikte, Naomi Campbell de Batı Afrika’daki Ebola mağdurlarına bağış toplamak amacıyla bir defile düzenleyecek (NationalTurk).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD Açık tenis turnuvası, Lincoln Center, Lincoln Center amerika, Lincoln Center moda, Lincoln Center new york, Mercedes Benz New York, New York, New York amerika, New York defile, New York etkinlik, New York Maratonu, New York moda haftası, New York turu, Super Bowl,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları