Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

New York Moda Haftası başladı

13 Şubat, 2015 | 10:11

Amerika’nın New York kentinde yılda iki kez düzenlenen Mercedes-Benz New York Moda Haftası başladı.

Kültür ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan Lincoln Center’da dün başlayan New York Moda Haftası, 350’den fazla defile ve birçok yan etkinliğe sahne olacak.

2014 yılı verilerine göre, New York Moda Haftası’nda ziyaretçilerin harcadığı para, Super Bowl, New York Maratonu ve ABD Açık Tenis Turnuvası’na gelen ziyaretçilerin harcadığı paradan daha fazla.

Tommy Hilfiger, Calvin Klein ve Victoria Beckam gibi ünlü modacıların defilelerine ev sahiplği yapacak etkinlikte, Naomi Campbell de Batı Afrika’daki Ebola mağdurlarına bağış toplamak amacıyla bir defile düzenleyecek (NationalTurk).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD Açık tenis turnuvası, Lincoln Center, Lincoln Center amerika, Lincoln Center moda, Lincoln Center new york, Mercedes Benz New York, New York, New York amerika, New York defile, New York etkinlik, New York Maratonu, New York moda haftası, New York turu, Super Bowl,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları