Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

45’inci New York Maratonu nefesleri kesti

03 Kasım, 2015 | 10:08

New York Maratonu Sonucu en fazla merak edilen atletizm organizasyonlarından olan New York Maratonu, bu yıl yine nefesleri kesti.

1970 yılından bu yana düzenlenen ve atletizm dünyasının gözlerini Amerika’ya çeviren New York Maratonu, her yıl olduğu gibi yine büyük bir heyecanla takip edildi. New York’un beş ilçesinden biri olan Staten Island’dan başlayan maraton, New York un simgelerinden Central Park’ta son buldu.

Stanley Biwott Mary Keitany

Amerika’da NBA ve Amerikan futbolundan sonra en çok ilgi gören spor organizasyonlarından olan New York Maratonu, toplam 42 kilometre uzunluğunda New York ‘un beş ilçesindeki parkurda koşuldu. 45’incisi düzenlenen bu organizyonda zafere ulaşan Kenyalı atletler oldu. Erkeklerde Kenya’dan Stanley Biwott, kadınlarda ise yine aynı ülkeden Mary Keitany çizgiyi ilk geçen isimler oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika, amerika atletizm, amerika maraton, Central Park, New York, New York amerika, New York Maraton, New York Maratonu,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları