Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

45’inci New York Maratonu nefesleri kesti

03 Kasım, 2015 | 10:08

New York Maratonu Sonucu en fazla merak edilen atletizm organizasyonlarından olan New York Maratonu, bu yıl yine nefesleri kesti.

1970 yılından bu yana düzenlenen ve atletizm dünyasının gözlerini Amerika’ya çeviren New York Maratonu, her yıl olduğu gibi yine büyük bir heyecanla takip edildi. New York’un beş ilçesinden biri olan Staten Island’dan başlayan maraton, New York un simgelerinden Central Park’ta son buldu.

Stanley Biwott Mary Keitany

Amerika’da NBA ve Amerikan futbolundan sonra en çok ilgi gören spor organizasyonlarından olan New York Maratonu, toplam 42 kilometre uzunluğunda New York ‘un beş ilçesindeki parkurda koşuldu. 45’incisi düzenlenen bu organizyonda zafere ulaşan Kenyalı atletler oldu. Erkeklerde Kenya’dan Stanley Biwott, kadınlarda ise yine aynı ülkeden Mary Keitany çizgiyi ilk geçen isimler oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika, amerika atletizm, amerika maraton, Central Park, New York, New York amerika, New York Maraton, New York Maratonu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları