Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

New York Christmas ‘ı bekliyor

27 Kasım, 2014 | 11:37

New York christmas

New York City’de Noel hazırlıkları tamam gibi. New York’un simgelerinden Empire State ışıklandırılırken şehirde Christmasl havası kendisini iyice hissettirmeye başladı. New York Noel’e hazır…

NationalTurk’un haberine göre Dünyanın Noel’i en coşkuyla kutlayan şehirlerinden biri olan New York Christmas ‘a hazır. New York’un simgelerinden Empire State gökdeleni Aralık ayından itibaren müzik yayınıyla senkronize olarak ışı şovuna sahne olacak. Şehirde geçtiğimiz yıl olduğu gibi Bing Crosby, Frank Sinatra, Perry Como, Steve Wonder, Michael Buble, Burl Ives gibi sanatçıların seslendirdiği Noel şarkıları şimdiden çalınmaya başladı.

Empire State’in haricinde Brooklyn Köprüsü, Bryant Park, Highline, Jersey City Waterfront, Long Island City, Madison Square Park gibi yerlerde de ışık şovlar yapılacak.

Kasım ayının son günlerinde dahi New York’ta Christmas coşkusu yaşanmaya başladı. Rockefeller Center’a konulan Noel ağacı yine şehrin ilgi odağı oldu.Connecticut eyaletinden New York’a getirilen 12 ton ağırlığında ve 23,1 metre uzunluğundaki Norveç ladini yaklaşık 45 bin LED ampulle donatıldı. Her yıl geleneksel olarak hazırlanan Noel ağacı 7 Ocak’a kadar ışıklandırılacak.

İşte New York’tan son görüntüler;

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Amerika, New York, new york christmas, new york christmas video, New York noel, new york noel görüntüleri, new york noel video, new york turları, New York turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları