Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Nevşehir Üniversitesi Ürgüp’te uygulamalı oteli açtı

03 Haziran, 2009 | 13:56

Nevşehir Üniversitesi Ürgüp’te uygulamalı oteli açtı Nevşehir Üniversitesi Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu Uygulama Oteli’nin yapımının tamamlandığı ve ileriki günlerde hem öğrencilerin uygulama yapmasına hem de halkın hizmetine sunulacağı açıklandı.

Otelin Turizm Bölümü öğrencilerine uygulama sahası olarak hizmet edeceğini, aynı zamanda halka da açık olacağını belirten Uygulama Oteli Müdürü Ümit Eğribaş “Üniversitemize bağlı Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu’nda turizm programları açılacak. Bu nedenle öğrencilerimiz okullarında alacakları eğitimin uygulamalarını 5 yıldızlı oteli aratmayacak uygulama otelimizde yapacak.” dedi.

Sözlerine oteli tanıtarak devam eden Eğribaş,“Uygulama otelimizde ilk olarak zemin yenilemesi yapıldı. Daha önce PVC olarak yapılan zeminler otele uygun halı ile kaplandı. Odalarda duşa kabin sistemini oluşturduk. Telefon, internet hatları yoktu onları tamamladık. Sıcak su sistemlerini 5 yıldızlı otel donanımına getirdik. Ayrıca otelimizi tam teşekküllü bir otel seviyesine çıkarmak için lobi, restoran gibi bölümlerimizi otelimizin en uygun bölümlerine yapılmasını sağladık. Uygulama otelimizdeki iç tefrişatın tamamı bitmek üzere, yaklaşık bir ay sonra Nevşehir Üniversitesi Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu Uygulama Oteli yerli ve yabancı turistlerin hizmetine kazandırılacaktır. Bunun devamında ise otelimizin açılışını yapmayı planlıyoruz.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Nevşehir Gezisi, Nevşehir Otelleri, Nevşehir Üniversitesi, Ümit Eğribaş, Ürgüp, Ürgüp Turizm, Uygulama Otelleri,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
süreyya
02 Ağustos, 2009

böyle bir okulun açılması ürgüp için büyük bir şans.hayırlı olsun.ürgüp lüler bu şansı inşallah çok iyi değerlendirirler.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ağustos 2nd, 2009 at 22:54 süreyya mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları