Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Nevşehir Kaplıcaları

22 Nisan, 2009 | 17:49

Nevşehir Kaplıcaları Nevşehir civarında bir çok kaplıca bulunuyor. Bunlardan ilk akla gelen ise Kozaklı kaplıcaları.

Birçok içme ve kaplıcalarıyla hizmet veren merkez Nevşehir’e 85 km uzaklıkta. Suyun ısısı 27 – 93 derece arasında olan kaplıcalarda; içme, banyo veya buhar soluma yöntemi ile hizmet veriliyor. Ayrıca son yıllarda bölgedeki talep doğrultusunda otel sayısı artırıldı ve oteller de birçok farklı alternatifler de sunuluyor. Sağlık turizmi açısından güzel gelişmeler yaşanan bu bölgeyi genellikle romatizma, kadın hastalıkları ve hazımsızlık gibi şikayetleri olanlar ziyaret ediyor. Kızıltepe çorak içmesi ise Nevşehir merkeze yalnızca 4 km uzaklıkta bulunuyor. Suyun ısısı 23 derece civarında olan içmede çamur tedavisi oldukça yaygın.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çamur Tedavisi, Kadın Hastalıkları, Kozaklı Kaplıcaları, Nevşehir Kaplıcaları, Sağlık Haberleri, Sağlık Turizmi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları