Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Nevşehir-İstanbul uçak seferleri iptal edildi

30 Ocak, 2012 | 16:59

İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle Nevşehir-İstanbul ve İstanbul-Nevşehir tarifeli uçak seferleri karşılıklı olarak iptal edildi.

Türkiye genelini ve İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle bugün Türk Hava Yolları’nın Nevşehir-İstanbul ve İstanbul-Nevşehir seferlerinin karşılıklı olarak iptal edildiği açıklandı.

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Nevşehir’deki Kapadokya Havalimanı’nda Devlet Hava Meydanı İşletmesi (DHMİ) ekipleri tarafından gece ve gündüz pistte buzlanma tehlikesine karşı çalışma yapıldı.

THY Nevşehir Satış Müdürü Osman Şahan, Kapadokya Havalimanı’ndaki mevcut iki seferde de uçaklarının yüzde yetmiş oranında dolu olduğunu belirterek, yolcuların mağdur olmaması için havalimanına gelmeden THY Nevşehir satış bürosunu veya (444 0 849) numaralı çağrı merkezini arayarak bilgi alabileceklerini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kapadokya Havalimanı, Nevşehir İstanbul seferleri, Nevşehir İstanbul uçak, Nevşehir-İstanbul uçak seferi, Nevşehir-İstanbul uçak seferleri, Osman Şahan, THY Nevşehir,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları