Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Nepal ‘da turizm karnavalı

01 Ekim, 2015 | 13:49

Nepal turizm karnavalı Nepal’de geçtiğimiz yıllarda gerçekleşen deprem sonrası ülkeyi turizmde atağa kaldırmak için bir karnaval düzenlendi.

24– 30 Eylül 2015 tarihlerinde Nepal’in Katmandu şehrinde, deprem sonrası turizmin gelişimi için birçok ülkeden temsilcinin katılımıyla bir turizm karnavalı gerçekleştirildi.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ‘nin de ana sponsoru olduğu Nepal Seyahat Acentaları Birliği organizasyonunda 20. NATTA Turizm Konferansı da gerçekleştirildi.

TÜRSAB’dan yapılan açıklamada, etkinliklere birlik adına TÜRSAB Başkan Danışmanı Sinan Halic’in karıldığı duyuruldu. Nepal Turları için Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Katmandu, NATTA Turizm Konferansı, Nepal, Nepal deprem, Nepal karnaval, Nepal turizm, Nepal turu, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları