Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Neden Yılbaşı Partisini Küba’da Geçirmiyorsunuz?

10 Kasım, 2017 | 12:24

Küba’ya yapacağınız sonbahar ve kış turlarında başkent Havana şehrini, sömürge şehirlerini, balıkçı köylerini ve tütün tarlalarını ziyaret edebilirsiniz.

Küba kültürü, müziği, mimarisi ve tarihiyle her yıl milyonlarca turisti ağırlıyor. Kültür turlarında turistler daha çok UNESCO Dünya Mirası bölgesini ziyaret etmeyi tercih ediyor. Havana, Cienfuegos ve Trinidad gibi…

Yılbaşı tatilini Küba’da geçirmek isteyenler de genellikle Havana’da bir Tropicana kabare partisinde kutluyorlar. Havana’dan sonra birkaç günlük gezi için Varadero’ya geçebilirsiniz.

Küba turları, Dünyanın en meşhur purosu, Latin Amerika ‘ nın karşı konulmaz sabahın müzik tınaları ile misafirperver insanların ülkesine tatilcileri davet ediyor.

Bir açık hava müzesini andıran Küba turları unutulmaz tatil yaşamak isteyenlerin tercih sebebi. Meşhur Mojito, Cuba Libre kokteylleri, purosu, palmiye ağaçlı kumsallarıyla Küba Yılbaşı Turları tatilcilere yeni yıla muhteşem başlangıç sunuyor.

Ünlü Tur Operatörü World Travel Service’nin (WTS) Yılbaşı Küba tur programı için tıklayınız

Ayrıca Küba Vizesi için ise günlerce beklemenize gerek yok. Gerekli evraklarla gün içerisinde Küba vizesini Küba Büyükelçiliği tarafından yetkili seyahat acentesi WTS‘den temin edebilirdiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Küba vizesi, Küba Yılbaşı Turları, WTS, Yılbaşı Partisi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları