Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Neden Phuket Tatili?

21 Ekim, 2017 | 13:28

Son yılların en gözde turizm merkezi Phuket. Peki neden Phuket tatili?

Türkiye’de cemiyet hayatının simalarından sanat ve televizyon dünyasının önde gelen isimlerine kadar her yıl birçok ünlü mutlaka Phuket’e gidiyor. Hatta birçoğunun Phuket’te evi de bulunuyor.

CumCuma‘da yer alan habere göre; Selma Türkeş, Manolya Onur, Semiramis Pekkan, Celal-Şebnem Çapa, Ender Mermerci-Herman van Alkamede gibi birçok ünlü isim her yıl bir yada iki kez Phuket’e gidiyor.

Bayram, sömestreyılbaşı gibi özel günlerde tatillerini Phuket’te geçiren elitlerimizin sayısı her geçen gün artıyor.

Phuket tatili hem ucuz hem lüks

Kışın deniz, kum, güneş tatili yapma hissi bile insanın içini ısıtır. Tabiki Phuket sadece deniz, kum güneşten ibaret değil… Doğal güzellikleri, sualtı zenginlikleri, renkli gece hayatı, devasa tapınakları ile huzurlu bir ada… Ayrıca diğer turistik adalara kıyasla oldukça ucuz.

Phuket’de oteller konusunda hayal kırıklığına uğramak çok zor. Çok düşük fiyata iyi bir otelde rahatlıkla kalınabiliyor.

Phuket Adası deniz ürünleri açısından oldukça zengin. Acı, baharat ve soslarıyla meşhur olan Phuket, Thai mutfağının yanı sıra dünya mutfağının hemen her lezzetine ulaşıyorsunuz.

Phuket tatilinin vazgeçilmezi James Bond Adası

Phuket civarındaki adaların hepsi muhteşem panoramik manzaralara sahip. Ama içlerinde en ünlüsü James Bond Adası… Phuket’e gelen turistlerin bir çoğu, James Bond Adası ya da yerel adıyla Ko Khao Phing Kan’ı ziyaret ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Phuket, Phuket adası, Phuket Tatili, ünlüler,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları