Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

NBA yıldızının kariyeri belgesel oldu

19 Eylül, 2014 | 15:51

NBA yıldızı Dirk Nowitzki’nin kariyerini anlatan belgesel, Almayan’ın Köln kentinde ilk kez seyirci ile buluştu.

Her yıl birbirinden çekişmeli maçlara sahne olan ve milyonlarca kişinin takip ettiği NBA’nın Alman yıldızı Nowitzki’nin kariyerini anlatan belgesel, Almanya’nın Köln kentinde seyircinin beğenisine sunuldu.

“Nowitzki:Kusursuz Şut” isimli belgesel, 36 yaşındaki yıldızın bölgesel ligde başlayan ve Dallas Mawericks ile NBA şampiyonluğuna kadar uzanan hikayesini anlatıyor.

Sebastian Dehnhardt imzalı belgesel hakkında konuşan Nowitzki, çekim ekibinin kendisini hiç rahatsız etmediğini söyledi ve ekledi:

“İlk birkaç dakika biraz garipti. Fakat bence iyi bir iş yaptık. Onlar her zaman arkamdaydı. Kamerayı burnuma sokmadılar ama hep arkamdaydılar. Kendilerini çok nadir gösterdiler.”

Almanya’da gösterime giren belgeselin, Türkiye’deki vizyon tarihi ise henüz belli değil.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dallas Mawericks, Dallas Mawericks NBA, Dirk Nowitzki, Dirk Nowitzki Almanya, Dirk Nowitzki belgesel, Dirk Nowitzki belgesel vizyon, Dirk Nowitzki Dallas Mawericks, Dirk Nowitzki haberleri, Dirk Nowitzki kariyeri, Dirk Nowitzki NBA, NBA, NBA Haberleri, NBA maç turu, nba maçları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları