Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

NBA finalinde Jr Smith’in hatası Cavaliers’a pahalıya mal oldu!

01 Haziran, 2018 | 12:00

NBA finalinde Jr Smith’in hatası Cavaliers'a pahalıya mal oldu!

NBA final serisinde Jr Smith’in tarihi hatası Cleveland Cavaliers pahalıya mal oldu. NBA finallerinin ilk maçında Golden State Warriors’a konuk olan Cleveland Cavaliers maçı 124-114 kaybederken, geceye Jr Smith’in yaptığı tarihi hata damgasını vurdu.

NBA 2017-18 sezonu final serisi ilk mücadelesinde Golden State Warriors’a 124-114 mağlup olan Cleveland Cavaliers’ta Jr Smith’in son saniyede yaptığı tarihi hata maça damga vurdu.

Cleveland Cavaliers, zorlu mücadelede ortaya koyduğu performansla rakibiyle başa baş götürdüğü karşılaşmanın bitimine 4.7 saniye kala 107-106 geride girdi.

Cavaliers’ın George Hill ile kullandığı serbest atışın ilki sayı oldu ve maç 107-107’lik beraberliğe geldi.

Hill’in ikinci atışı kaçırmasına karşın takım arkadaşı Jr Smith ribaundu aldı ve Cleveland Cavaliers bitime saniyeler kala son bir şans daha elde etti.

Ancak maçın kaç kaç olduğunun farkında olmayan Jr Smith, arkadaşlarının uyarılarına rağmen topla zaman geçirince mücadele uzatmalara gitti.

Cleveland’ın yıldızı LeBron James’in bu pozisyon sonrası Jr Smith’e tepkisi oldukça çok konuşulurken, rotasyon gücünü kullanan Warriors uzatmalarda 124-114 sahadan galip olarak ayrılmayı başardı.

Jr Smith: Mola alacağımızı zannettim

Uzatmalara gitmesine neden olduğu pozisyon sonrasında takım arkadaşı LeBron James’in bakışlarına “Önde olduğumuzu sanıyordum” diye cevap veren Jr. Smith, mücadele sonrasında ise farklı bir açıklamada bulundu.

Smith, “Şut şansı yakalamak için topu dışarı çıkarmaya çalıştım. Maçın berabere olduğunu biliyordum ancak mola alacağımızı zannettim. Önde olduğumuzu düşünsem topu tutar ve bana faul yapılmasını beklerdim” açıklamasında bulundu.

İşte Jr Smith’in son saniyelerde yaptığı o skandal hata;

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cleveland Cavaliers, George Hill, Golden State Warriors, Jr Smith, LeBron James, NBA finali,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları