Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Nazım Hikmet 50. Ölüm Yıl Dönümü’nde Moskova’da anılıyor

27 Mayıs, 2013 | 18:38

Nazım Hikmet Anma Töreni Moskova Rusya

Nazım Hikmet’in ölümünün 50. yıl dönümünde Moskova’da anma töreni yapılacak.

Anma törenine medya, sanat ve iş dünyasından bir çok Türk’ün katılması bekleniyor. Rusya’daki  Türk İş adamları Birliği tarafından düzenlenecek Nazım Hikmet’i anma töreninde bir çok ünlü isim gelecek. 3 haziran 2013 tarihinde düzenlenecek olan törene katılacak konukların isimleri ise şöyle:

Acun Günay, Ahmet Mümtaz Taylan, Arif Keskiner, Asli Baycan Binark, Ayşe Sazak Öztan, Ayşe Adviye Oğuz, Ayşe Başak Coşkun, Ayşe Topuz, Ayşe Yaltirim , Aziz Ünal Rutkay, Bekir Akbaş, Çiğdem Aribaş, Dilek Özdemir, Edip Akbayram, Emine Füsun Topuz, Erol Demiröz, Filiz Çetin, Fügen Gür, Güvenç Üstündağ, Halil Derya Sazak, Halil Vecdi Sayar, Hasan Sacit Keseroğlu, Hazari Ayşe Sazak, Hıfzı Topuz, Hüsnü Çağ Erçağ, İbrahim Kemal Astarcioğlu, İlknur Eke Gülkilik, İnci Zeynep Oral, İpek Gemicioğlu, İpek Tekil, Kadriye Günaşdi, Kıymet Coşkun, Leyla Jelaly, Mehmet Coşkun Aral, Melih Kara, Mine Omay, Moris Gabbay, Murat Berk, Müge Aral, Müjgan Erbayir, Müzeyyen Sanal, Nebil Özgentürk, Necip Eraslan, Nedim Saban, Nurdan Arca, Nuri Dikeç, Orçun Orçunsel, Ozan Evrim Tunca, Ömer Zülfü Livaneli, Özcan Arca, Özdem Petek, Özlem Gül Ulusan, Pınar Attaroğlu, Sebahattin Eraslan, Selçuk Yöntem, Serdar Beten, Şerafettin Gür, Şerif Eşref Ayaz, Tahir Özyurtseven, Tarık Akan,  Taner Barlas, Turhan Yilmaz Öğüt, Tülin Sazak Vatan, Uğur Emre Kapkin, Ülkü Belkiz Karli, Ümit Denizer, Yılmaz Okyay, Yunus Özdemir, Zehra Akbaş, Zehra Nalan Dikeç, Zeynep Altıok, Zuhal Olcay.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Nâzım Hikmet, nazım hikmet 50. ölüm yıldönümü, Nâzım Hikmet Anma Töreni, nazım hikmet anma töreni moskova, nazım hikmet mezarı, nazım hikmet moskova, nazım hikmet rusya,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları