Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Nazan Öncel Sevgililer Gününde Kıbrıs’ta sahne alacak

12 Şubat, 2015 | 14:16

Ünlü şarkıcı Nazan Öncel, Sevgililer Gününde Kıbrıs’ta sahne alacak.

14 Şubat Sevgililier Günü’nde Kıbrıs’ta hayrannları ile buluşacak olan Nazan Öncel’e İskender Paydaş ve orkestrası eşlik edecek. Ünlü şarkıcı, sevilen parçalarını seslendirirken dinleyicisiyle sohbet edecek.

Nazan Öncel’in konser vereceğini duyan Kıbrıslılar ve sevenleri, konserin gerçekleşeceği otelde ilk gün rezervasyon yaptırarak biletleri günler öncesinden tüketti.

Nazan Öncel, “Böyle sevildikçe bana her gün Sevgililer Günü. Bizi sevenler muhteşem bir konseri hak ediyor. Yıllardır benimle bu yolu yürüdükleri ve yanımda oldukları için onlara olan gönül borcum sonsuzdur’ diyerek duygularını dile getirdi.

Sevgililer Günü Kıbrıs Turları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İskender Paydaş, İskender Paydaş orkestra, Nazan Öncel, Nazan Öncel kıbrıs, Nazan Öncel kıbrıs konser, Nazan Öncel konserleri, Nazan Öncel şarkıları, Nazan Öncel Sevgililer Günü, Sevgililer Günü,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları