Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

NATO toplantısı için gelen uçaklar hava trafiğinde yoğunluk yarattı

05 Şubat, 2010 | 14:10

NATO toplantısı için gelen uçaklar hava trafiğinde yoğunluk yarattı İstanbul’da yapılan NATO Savunma Bakanları Gayrıresmi Toplantıları’na katılan Savunma Bakanları’ndan bazıları İstanbul’a tarifeli uçaklarla gelmeyi tercih ederken, bazı bakanlar da askeri ya da özel uçaklarla İstanbul’a seyahatlerini gerçekleştirdi.

Bakanların özel uçaklarla gelişlerinin hızlanmasıyla Atatürk Havalimanı’ndaki hava trafiğinde de yoğunluk yaşandı.

Hava trafiğindeki yoğunluktan dolayı da Air France’ın Paris-İstanbul, Avusturya Havayolları’nın Viyana- İstanbul, Swiss Air’in Zürih-İstanbul seferlerini yapan uçakları Atatürk Havalimanı’na inemedi. Bu uçaklar Sabiha Gökçen Havalimanı’na yönlendirildi.

Avusturya Havayolları yolcuları, Sabiha Gökçen’den çıkış yaparken diğer iki uçakta yakıt aldıktan sonra tekrar Atatürk Havalimanı’na gelmek için havalandı.

Atatürk Havalimanı’na iniş yapacak olan uçaklarda İstanbul semalarında yoğunluktan dolayı tur attı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Havalimanı Trafik, NATO, NATO Gayrıresmi Toplantısı, NATO Savunma Bakanları Gayrıresmi, NATO Savunma Bakanları Özel Uçak, NATO Toplantısı, NATO Toplantısı Uçak,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları