Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

NATO toplantısı için gelen uçaklar hava trafiğinde yoğunluk yarattı

05 Şubat, 2010 | 14:10

NATO toplantısı için gelen uçaklar hava trafiğinde yoğunluk yarattı İstanbul’da yapılan NATO Savunma Bakanları Gayrıresmi Toplantıları’na katılan Savunma Bakanları’ndan bazıları İstanbul’a tarifeli uçaklarla gelmeyi tercih ederken, bazı bakanlar da askeri ya da özel uçaklarla İstanbul’a seyahatlerini gerçekleştirdi.

Bakanların özel uçaklarla gelişlerinin hızlanmasıyla Atatürk Havalimanı’ndaki hava trafiğinde de yoğunluk yaşandı.

Hava trafiğindeki yoğunluktan dolayı da Air France’ın Paris-İstanbul, Avusturya Havayolları’nın Viyana- İstanbul, Swiss Air’in Zürih-İstanbul seferlerini yapan uçakları Atatürk Havalimanı’na inemedi. Bu uçaklar Sabiha Gökçen Havalimanı’na yönlendirildi.

Avusturya Havayolları yolcuları, Sabiha Gökçen’den çıkış yaparken diğer iki uçakta yakıt aldıktan sonra tekrar Atatürk Havalimanı’na gelmek için havalandı.

Atatürk Havalimanı’na iniş yapacak olan uçaklarda İstanbul semalarında yoğunluktan dolayı tur attı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Havalimanı Trafik, NATO, NATO Gayrıresmi Toplantısı, NATO Savunma Bakanları Gayrıresmi, NATO Savunma Bakanları Özel Uçak, NATO Toplantısı, NATO Toplantısı Uçak,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları