Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

NationalTürk duyurdu : Survivor ünlüleri Dominik Cumhuriyeti ‘ne gidiyor

24 Mart, 2011 | 19:44

NationalTürk duyurdu : Survivor ünlüleri Dominik Cumhuriyeti ‘ne gidiyor

Survivor yarışması Dominik Cumhuriyeti ‘nde yapılıyor

NationalTürk Gazetesi Survivor ünlülerinin Dominik Cumhuriyeti ‘ne gitmeye hazırlandıklarını ve çekimlerin 2 Nisan ‘da başlayacağını duyurdu. Survivor yarışmacıları ile bir basın toplantısı düzenleyen Acun Ilıcalı son yılların en başarılı program yapımcılarından bir tanesi olarak ilklere imza atmaya devam ediyor.

NationalTürk ‘te yer alan habere göre,  Survivor yarışmasına katılarak Dominik Cumhuriyeti ‘nde yarışacak olan ünlüler şöyle; Nihat Doğan, Zeynep Tunuslu, Pascal Nouma, Özge Ulusoy, Asena, Ebru Destan ve Derya Büyükuncu.

Dominik Cumhuriyeti Karayiplerdeki Hispanyola adasında yer alan bir ülke. Tropik iklimin hakim olduğu Dominik Cumhuriyeti, survivor yarışmacılarına 53 gün boyunca ev sahipliği yapacak.

NationalTürk Gazetesi Survivor yarışmacılarını Mart sonunda Dominik Cumhuriyeti ‘ne gidecekleri açıkladı. Survivor Ünlüler-Gönüllüler isimli yarışma büyük ilgi görecek gibi görünüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dominik Cumhuriyeti, nationalturk, NationalTürk survivor, NationalTürk survivor Dominik cumhuriyeti, survivor Dominik cumhuriyeti, survivor Nihat Doğan, survivor Pascal Nouma, Survivor ünlüleri, Survivor ünlüleri Dominik Cumhuriyeti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları