Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

NationalTürk, Dünyanın En İyi 10 Balayı Oteli

19 Mayıs, 2017 | 18:25
Balayı Otelleri

Balayı Otelleri

 

NationalTürk 2017 Yılı “Dünyanın En İyi 10 Balayı Oteli”ni Açıkladı

NationalTürk her sene “Dünyanın En İyi 10 Balayı Otel‘ini” açıklıyor. Bu sene de en iyi 10 balayı oteli olarak listesini geçtiğimiz haftalarda açıkladı. İşte Türkiye’nin en büyük haber portallarından biri olan  NationalTürk’ün belirlediği oteller.

NationalTürk “Düyanın En İyi 10 Balayı Oteli” listesi;

 

1- Constance Halaveli Maldivler

 

Constance Halaveli Maldivler

Constance Halaveli Maldivler

Constance otellerinin en ünlü otellerinden biri Constance Halaveli Maldivler, Hint Okyanusunun ve dünyanın  en ünlü balayı otelleri arasındadır. Geniş bir oda ve rahatlığı sevenler için muhteşem bir tercihtir. Lüks Tasarım ödülü almış bir oteldir.

 

2- Four Season Mauritius

 

Four Season Mauritius

Four Season Mauritius

Four Season Grubun en ünlü balayı oteli olarak, bir diğer Hint okyanusu adası olan Mauritius‘da balayı çiftlerine ve ailelere hizmet vermektedir.

 

3- Jumeirah Vittaveli Maldivler

 

Jumeirah Vittaveli Maldivler

Jumeirah Vittaveli Maldivler

Jumeirah Grup olarak dünyanın en ünlü zincir otelleri arasında yer almaktadır. Jumeirah grubun açtığı Jumeirah Maldivler ise Maldivlerin Bolifushi adasında yer almaktadır.

 

4- Constance Ephelia Seyşeller

 

Constance Ephelia Seyşeller

Constance Ephelia Seyşeller

Constance Grup Otellerinin doğa dostu ödülü almış olan Constance Ephelia Seyşeller oteli, Hint okyanusunun gizli cenneti Seyşeller de kurulmuş lüks ve doğa dostu bir otel olarak balayı çiftlerine hizmet vermektedir.

 

5- Sala Phuket

 

Sala Phuket

Sala Phuket

Tayland‘ın Puket bölgesinde yer alan Sala Phuket, huzuru ve spa konsepti ile balayı otelleri arasında yer almaktadır.

 

6- Melia Las Americas Varadero Küba

 

Melia Las Americas Varadero Küba

Melia Las Americas Varadero Küba

Küba, Orta Amerika’nın en önemli ülkesi olarak ön plandadır. Bir çok çift Küba‘yı gezmek ve tatil yapmak için tercih etmektedir. Varadero, Küba’nın en ünlü sahillerinden ve balayı planları yapanları tercih ettiği yerlerdendir. Bu da Melia Grubunun oteli olan Melia Las Americas Varadero’yı Küba’daki en önemli balayı oteli yapmaktadır.

 

7- Anantara Lawana Koh Samui Resort

 

Anantara Lawana Koh Samui Resort

Anantara Lawana Koh Samui Resort

Koh Samui, Full Moon Party organizasyonlarının yapıldığı bir Tayland adasıdır. Anantara Lawana Hotel & Resort ise Asya’nın en ünlü zincir otelleri arasında’dır. Balayı çiftleri eğlenceli bir tatil isterlerse tercihlerini bu iki güzelliği kesiştiği yerde kullanmaktadırlar.

 

8- The Royal Pita Mahal Bali

 

The Royal Pita Mahal Bali

The Royal Pita Mahal Bali

Bali adası, dünyanın en çok tercih edilen ve en iyi turistik yeri olan Endonezya adasıdır. The Royal Pita Mahal otel ise Bali adasının ortasında bir nehrin kenarında kurulmuş huzur dolu bir deneyim sunmaktadır.

 

9- Anantara Dhigu Maldivler

 

Anantara Dhigu Maldivler

Anantara Dhigu Maldivler

Maldivlerin Dhigu adasına kurulmuş olan Anantara Hotels & Resorts grubuna ait Anantara Dhigu Maldivler, özel villaları ile balayı çiftlerinin, balayı otelleri tercihleri arasında yer almaktadır.

 

10- Marina Bay Sands Singapur

 

Marina Bay Sands Singapur

Marina Bay Sands Singapur

Marina Bay Sands, Singapur‘un Marinasına bakan muhteşem havuzu ile ünlenmiş bir oteldir. Balayı tatilini şehir de ve gezerek yeni yerler görmek tercih eden çiftler için muhteşem bir oteldir. Alışveriş dükkanlarına ve ünlü restoranlara yakın olması ile ilgi çeken bir oteldir.

NationalTürk’ün açıkladığı ” Dünyanın En İyi 10 Balayı Oteli” listesi balayı çiftlerinin tercihleri doğrultusunda seçilmiş olup, dünyanın önde gelen ve bir çok ödül almış Constance Otellerinin, Maldivler’deki Constance Halaveli Maldivler birinci olmuştur. Türkiye’de ise Constance otelleri yetkili acentesi (WTS) World Travel Service’dir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anantara Dhigu Maldivler, Anantara Lawana Koh Samui Resort, balayı çiftleri, Balayı Otelleri, Balayı Tatili, Constance Ephelia Seyşeller, Constance Halaveli maldivler, Constance Otelleri, Dünyanın En İyi 10 Balayı Oteli, Four Season Mauritius, Jumeirah Vittaveli Maldivler, Marina Bay Sands Singapur, Melia Las Americas Varadero Küba, nationalturk, Sala Phuket, The Royal Pita Mahal Bali,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları