Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye’nin en objektif gazetesi: Nationalturk

16 Şubat, 2010 | 16:12

Türkiye ve dünyada son dakika haberleri takip edebileceğiniz, doğru ve dürüst haber politikası ile Nationalturk; son zamanların en çok dikkat çeken internet gazetelerinden biri oldu.

Medya Oluşum bünyesinde gelişip büyüyen Nationalturk, kısa zamanda izlediği okuyucu odaklı stratejik hedefler doğrultusunda kimliğini oluşturdu.

Deneyimli gazeteciler ve ekibi ile Nationalturk Gazetesi; güncel, tarafsız, hızlı ve geniş kapsamlı haberleri ile okuyucu sayısını artırmaya devam ediyor.

Objektif haber anlayışı ile medya dünyasında gelişen ve hızla öne çıkan gazetesi Nationalturk okuyucu sayısını da gün geçtikçe arttırdı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gazete Nationalturk, Internet Gazetesi, İnternet Gazetesi Nationalturk, Medya Oluşum, nationalturk, Nationalturk Gazete, Nationalturk Gazetesi, Nationalturk Haberleri, Nationalturk Medya Oluşum, Objektif Haber, Tarafsız Haber,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları