Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

National Geographic Dergisinden Türkiye’ye Seyahat Ödülü

22 Kasım, 2016 | 09:57

National Geographic Dergisinden Türkiye’ye Seyahat Ödülü

National Geographic Dergisinin Rusya edisyonundan Türkiye’ye seyahat ödülü…

Türkiye, dünyanın önde gelen seyahat dergilerinden National Geographic tarafından her yıl düzenlenen ‘Yılın En İyi Turizm Destinasyonları’ ödülleri kapsamında verilen Kültürel değerleri koruma ödülüne layık görüldü.

Derginin Rusya edisyonu tarafından verilen ödül, düzenlenen törenle Moskova Büyükelçiliği Kültür ve Tanıtma Müşaviri Alper Özkan’a takdim edildi.

Moskova Büyükelçiliği Kültür ve Tanıtma Müşavirliği konuya ilişkin açıklamasında, National Geographic tarafından farklı kategorilerde oylama ve değerlendirme yöntemleri ile farklı destinasyonlara verilen ödül kategorileri arasından 2016 yılı için, ‘Dünya Kültürel ve Doğal Değerlerini Koruma’ dalındaki özel ödüle Türkiye’nin layık görüldüğü vurgulandı.

National Geographic Dergi Grubu ise kültürel ve doğal değerlerin korunmasına katkılarından dolayı bu ödülün Türkiye’ye verildiğini açıkladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
National Geographic, Rusya, Seyahat,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları