Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

National Geographic Dergisinden Türkiye’ye Seyahat Ödülü

22 Kasım, 2016 | 09:57

National Geographic Dergisinden Türkiye’ye Seyahat Ödülü

National Geographic Dergisinin Rusya edisyonundan Türkiye’ye seyahat ödülü…

Türkiye, dünyanın önde gelen seyahat dergilerinden National Geographic tarafından her yıl düzenlenen ‘Yılın En İyi Turizm Destinasyonları’ ödülleri kapsamında verilen Kültürel değerleri koruma ödülüne layık görüldü.

Derginin Rusya edisyonu tarafından verilen ödül, düzenlenen törenle Moskova Büyükelçiliği Kültür ve Tanıtma Müşaviri Alper Özkan’a takdim edildi.

Moskova Büyükelçiliği Kültür ve Tanıtma Müşavirliği konuya ilişkin açıklamasında, National Geographic tarafından farklı kategorilerde oylama ve değerlendirme yöntemleri ile farklı destinasyonlara verilen ödül kategorileri arasından 2016 yılı için, ‘Dünya Kültürel ve Doğal Değerlerini Koruma’ dalındaki özel ödüle Türkiye’nin layık görüldüğü vurgulandı.

National Geographic Dergi Grubu ise kültürel ve doğal değerlerin korunmasına katkılarından dolayı bu ödülün Türkiye’ye verildiğini açıkladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
National Geographic, Rusya, Seyahat,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları