Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Natalia Oreiro Moskova konserine hazırlanıyor

19 Kasım, 2013 | 17:49

Natalia Oreiro Moskova Konseri Uruguaylı şarkıcı ve oyuncu Natalia Oreiro Moskova’da sahne almaya hazırlanıyor.

Uruguay’ lı güzel yıldız Natalia Oreiro, pembe dizilerdeki oyunculuğu ve sesi kadar güzelliğiyle de dikkat çeken ünlü sanatçı Natalia Oreiro Crocus City Hall’da hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Natalia Oreiro 9 Aralık 2013 günü Moskova’ da hayranlarıyla buluşacak. Bilet satışlarının hızla devam ettiği Natalia Oreiro konserine Moskova’ da yoğun ilgi var.

Natalia Oreiro Kimdir?

Natalia Oreiro 19 Mayıs 1977, Montevideo, Uruguay’ da doğdu. Natalia Oreiro Tu Veneno albümü ile Latin Grammy ödüllerine aday gösterilmiş ve kariyerinin büyük kısmını Arjantin’de yapmış Uruguaylı şarkıcı ve oyuncu sanatçıdır.

İlk yıllarda daha çok pembe dizilerde yer alan Natalia Oreiro, daha sonraki yıllarda sinema filmlerinde başrol aldı. Müzikal kariyeri, ilk sinema filmi Un Argentino en New York’ta seslendirdiği “Que Sí, Que Sí” ile başlayan sanatçının ilk albümü Arjantin’de çift platin plak, Yunanistan, İsrail ve Slovenya’da altın plak kazandı.

İkinci albümü Tu Veneno ile de Arjantin’de 2000 yılında ilk, 2002 yılında ikinci altın plak ödülünü kazandı.

2002 Dünya Kupası’nda Uruguay milli futbol takımının “vaftiz annesi” (ispanyolca: madrina) seçildi.

2006 yılında başrolünde oynadığı Sos mi vida dizisindeki Esperanza Muñoz – La Monita rolü ile 2006 Martín Fierro Ödülleri’nde “en iyi komedi (kadın) oyuncusu” seçildi.

2010 yılında Esquire dergisinin “Yaşayan En Seksi Kadın Atlası”nda yer aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Natalia Oreiro Crocus City Hall, Natalia Oreiro Kim, Natalia Oreiro Kimdir?, Natalia Oreiro Moskova, Natalia Oreiro Moskova konseri, Natalia Oreiro Tu Veneno, Uruguaylı şarkıcı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları