Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Nashira Park Tenis Turnuvası sonuçlandı

29 Haziran, 2013 | 11:41

Nashira Park Tenis Turnuvası sonuçlandı Nashira Park tarafından organize edilen, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen ve gezi olayları nedeniyle ileri bir tarihe ertelenen Tenis Turnuvasının ödül töreni Nashira Park’ta gerçekleştirildi.

Halil ÖNCÜ-ANTALYA / Kategorilerinde 50 sporcu mücadele etti. Düzenlenen ödül törenine Parkın sahibi EHA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydoğan, EHA Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ezgican Aydoğan, Parkın Genel Müdürü Aslıhan Aydoğan Öcal, KKTC Antalya Temsilcisi Münir Korman ile çok sayıda tenis sporu gönüllüsü ve turnuvaya katılan sporcu ile yakınları katıldı. Törende dereceye girenler kupalarını alırken, ayrıca birinci olan sporculara birer küçük altın ile ödüllendirildiler. Düzenlenen ödül töreninde Nashira Park Yönetimi tarafından katılımcılara bir kokteyl düzenlenirken ayrıca parkın özel tadı olan “Nashira köfte” ikram edildi.

EHA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydoğan törende yaptığı konuşmasında, “ 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Nashira Park Tenis kortlarımızda bir turnuva organize etmiştik. İlgi gösteren tüm sporcularımızı buradan kutlamak istiyorum. Turnuva bitişinde İstanbul’da ve ülkemizde yaşanan gezi olayları nedeniyle ödül törenimizi ertelemek zorunda kalmıştık. Bugün bu organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Biz Tenis sporu yapan sporcularımızı altın gibi gördüğümüz için onları altın ile de ödüllendiriyoruz. Tüm sporcularımızı yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Nashira Park Tenis Turnuvası dereceye girenler;

Teşvik Bayan 1. Zuhal Karakaş
Teşvik Bayan 2. Fatma Ünal

Teşvik Erkek 1. Fikret Meral
Teşvik Erkek 2. Yağız Kaan Şahin

35 + Erkek 1. Saim Evran
35 + Erkek 2.Ali Korkmaz

45 + Erkek 1.Ceyhun Ceyhan
45 + Erkek 2. Murat Ceyhan

Double Erkekler 1. Saim Evran-Hakan Özer
Double Erkekler 2. Özer Kırımlıgil – Emre Tuncer

Karışık Bayanlar 1. Serpil Yıldırım
Karışık Bayanlar 2. Nilgün Zor

Master Erkekler 1.Barış Selek
Master Erkekler 2. Fırat Kaya

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
EHA Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ezgican Aydoğan, EHA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydoğan, KKTC Antalya Temsilcisi Münir Korman, Nashira Park, Nashira Park Tenis Turnuvası, Nashira Park Tenis Turnuvası sonuçları, Tenis Turnuvası,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları