Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Naomi Campbell Ibiza’yı seviyor

06 Haziran, 2014 | 12:36

Naomi-Campbell-Adrien-Brody-yoga-001 Geçtiğimiz sene Adrien Brody ile birlikte Cavalli’nin botunda Ibiza sahillerinde yoga yaparken görüntülenen Naomi Campbell’ın bu yaz da seyahat rotasını Ibiza’ya çevirdiği belirtildi.

Geçtiğimiz senenin Ağustos ayında Roberto Cavalli’nin lüks yatında Adrien Brody ile Ibiza koyunda yoga dersi alan Naomi Campbell bu yaz da Ibiza’ya gitmeyi planlıyor. Birkaç saatlik yoga çalışmalarından pek çok fotoğrafın dünya basınına yansıdığı seyahatinin oldukça keyifli geçtiğini belirten Campbell, İtalyan tasarımcının yatında keyifli görüntüler vermişti.

ADRIEN BRODY İLE YOGA DERSİ

Ibiza koyunda sabahın erken saatlerinde yoga eğitmeni eşliğinde ders alan ünlü ikilinin, yoğun bir ders yaptığı ve keyifli vakit geçirdiği basına yansımıştı. Basında yoga dersinden çok Naomi Campbell’ın ders için seçtiği kıyafetler konuşulmuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
adrien brody, adrien brody yoga, cavalli ibiza, cavalli yat, İbiza, Naomi Campbell, naomi campbell ibiza, naomi campbell yoga, robert cavalli,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları