Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Naomi Campbell Ibiza’yı seviyor

06 Haziran, 2014 | 12:36

Naomi-Campbell-Adrien-Brody-yoga-001 Geçtiğimiz sene Adrien Brody ile birlikte Cavalli’nin botunda Ibiza sahillerinde yoga yaparken görüntülenen Naomi Campbell’ın bu yaz da seyahat rotasını Ibiza’ya çevirdiği belirtildi.

Geçtiğimiz senenin Ağustos ayında Roberto Cavalli’nin lüks yatında Adrien Brody ile Ibiza koyunda yoga dersi alan Naomi Campbell bu yaz da Ibiza’ya gitmeyi planlıyor. Birkaç saatlik yoga çalışmalarından pek çok fotoğrafın dünya basınına yansıdığı seyahatinin oldukça keyifli geçtiğini belirten Campbell, İtalyan tasarımcının yatında keyifli görüntüler vermişti.

ADRIEN BRODY İLE YOGA DERSİ

Ibiza koyunda sabahın erken saatlerinde yoga eğitmeni eşliğinde ders alan ünlü ikilinin, yoğun bir ders yaptığı ve keyifli vakit geçirdiği basına yansımıştı. Basında yoga dersinden çok Naomi Campbell’ın ders için seçtiği kıyafetler konuşulmuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
adrien brody, adrien brody yoga, cavalli ibiza, cavalli yat, İbiza, Naomi Campbell, naomi campbell ibiza, naomi campbell yoga, robert cavalli,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları