Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Naomi Campbell Ibiza’yı seviyor

06 Haziran, 2014 | 12:36

Naomi-Campbell-Adrien-Brody-yoga-001 Geçtiğimiz sene Adrien Brody ile birlikte Cavalli’nin botunda Ibiza sahillerinde yoga yaparken görüntülenen Naomi Campbell’ın bu yaz da seyahat rotasını Ibiza’ya çevirdiği belirtildi.

Geçtiğimiz senenin Ağustos ayında Roberto Cavalli’nin lüks yatında Adrien Brody ile Ibiza koyunda yoga dersi alan Naomi Campbell bu yaz da Ibiza’ya gitmeyi planlıyor. Birkaç saatlik yoga çalışmalarından pek çok fotoğrafın dünya basınına yansıdığı seyahatinin oldukça keyifli geçtiğini belirten Campbell, İtalyan tasarımcının yatında keyifli görüntüler vermişti.

ADRIEN BRODY İLE YOGA DERSİ

Ibiza koyunda sabahın erken saatlerinde yoga eğitmeni eşliğinde ders alan ünlü ikilinin, yoğun bir ders yaptığı ve keyifli vakit geçirdiği basına yansımıştı. Basında yoga dersinden çok Naomi Campbell’ın ders için seçtiği kıyafetler konuşulmuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
adrien brody, adrien brody yoga, cavalli ibiza, cavalli yat, İbiza, Naomi Campbell, naomi campbell ibiza, naomi campbell yoga, robert cavalli,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları