Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Muzeon Parkı’nda alışveriş rüzgarı

19 Ağustos, 2015 | 09:24

Muzeon Parkı Rusya’nın başkenti Moskova’da bulunan Muzeon Parkı’nda alışveriş tutkunları için ilgi çekici bir etkinlik başlıyor.

Alışveriş tutkunları için Moskova’da yaz sonuna kadar renkli bir etkinlik başlıyor. Muzeon Parkı’nda el yapımı, doğal taşlardan aksesuarlar ve genç tasarımcıların ürettiği kıyafetler satışa sunuluyor.

Muzeon Parkı’nda her hafta sonu 12.00-22.00 saatleri arasında düzenlenen etkinlikte küpe, kolye, bilezik gibi aksesuarlar, ilginç kıyafetler, güneş gözlükleri, deri çantalar ve daha birçok ilgi çekici ürün alıcı bekliyor.

Etkinlik yaz bitimine kadar devam edecek (MoskovaLife).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova alışveriş, Moskova Rusya, Muzeon Parkı, Muzeon Parkı alışveriş, Muzeon parkı moskova, Muzeon Parkı rusya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları