Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Müzeler Bayramda Açık Kalacak

24 Ağustos, 2017 | 09:32

Müzeler Bayramda Açık

 

İstanbul’daki bazı müzeler, Kurban Bayramı tatilinde şehir dışına çıkmayan ziyaretçilerini ağırlayacak.

İstanbul’un en çok ziyaret edilen müzelerinden biri olan Topkapı Sarayı Müzesi,30-31 Ağustos ile 2, 3 ve 4 Eylül’de 9.00-18.45 saatleri arasında ziyarete açık olacak. Müze, Kurban Bayramı’nın birinci günü olan 1 Eylül’de ise 13.00’ten itibaren ziyaretçileri kabul edecek.

Milli Saraylara bağlı Dolmabahçe Sarayı, Beylerbeyi Sarayı, Küçüksu Kasrı, Beykoz Kasrı, Ihlamur Kasrı, Maslak Kasrı, Yıldız Şale Köşkü, Aynalıkavak Kasrı, Florya Atatürk Köşkü, 31 Ağustos arife günü ile Kurban Bayramı’nın ilk günü olan 1 Eylül’de ziyarete kapalı olacak.

Bu mekanlar, 30 Ağustos ile 2, 3 ve 4 Eylül’de 09.00-17.00 saatlerinde misafirlerini ağırlayacak. Sezon içinde pazartesi ve perşembe günü ziyarete kapalı olan müzeler, bayram dolayısıyla pazartesi günü kapılarını açık tutacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ. tarafından işletilen Yerebatan Sarnıcı, Miniatürk, Panorama 1453 Tarih Müzesi ve Türk Dünyası Kültür Mahallesi de bayramda ziyaretçilerini bekleyecek.

Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aynalıkavak Kasrı, Beylerbeyi Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Florya Atatürk Köşkü, İstanbul, Kurban Bayramı, Miniatürk, müzeler, Panorama 1453 Tarih Müzesi, Topkapı Sarayı, Türk Dünyası Kültür Mahallesi, Yerebatan Sarnıcı, Yıldız Şale Köşkü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları