Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Müzekart satışları 2018’de rekor sayıya ulaştı!

19 Kasım, 2018 | 15:46

Müzekart satışları 2018'de rekor sayıya ulaştı!

Müzekart satışları 2018’de rekor sayıya ulaştı. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, 1 milyonu geçen Müzekart satış sayısında 2018 yılının ilk 9 ayında tüm zamanların rekorunun kırıldığını açıkladı.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, TBMM yapılan Plan ve Bütçe Komisyonu’nda bakanlığının yaptığı çalışmalarla ilgili bilgiler verirken, Müzekart satış sayısında 2018 yılının ilk 9 ayında tüm zamanların rekorunun kırıldığını söyledi.

Müzekart satışları 2018’de rekor sayıya ulaştı

Bakan Mehmet Ersoy kültürel varlıklar ve müzeler konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla sadece Türk vatandaşlarının kullanımı için tasarlanan Müzekart’ın satış rakamının 2018 yılının ilk 9 ayında tüm zamanların rekorunu kırarak yaklaşık 1 milyon adede ulaştığını ifade etti.

“1 milyon 250 bin civarında bu yılı kapatmasını planlıyoruz.” diyen bakan Mehmet Ersoy, “Bundan sonraki strateji olarak da Müzekart’ın tanıtımına ve kullanımına ağırlık vereceğiz. Özellikle Türk ziyaretçinin müzelerden uygun fiyatlarla faydalanması açısından Müzekart ana stratejimizi oluşturuyor.” sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kültür ve Turizm Bakanı, Mehmet Ersoy, Müzekart, Müzekart rekor, müzekart satış, Plan ve Bütçe Komisyonu, TBMM,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları