Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fotoğraf sanatçısı Mustafa Dedeoğlu St.Petersburg’da sergi açtı

28 Ağustos, 2015 | 07:57

Mustafa Dedeoğlu St.Petersburg Fotoğraf sanatçısı Mustafa Dedeoğlu’nun eserleri, St. Petersburg’ un en prestijli müzelerinden olan Din Tarih Müzesi’ nde sanatseverlerle buluşuyor.

İstanbul-Halkalı’da her yıl düzenlenen Aşure Törenlerinde, Dedeoğlu’nun çektiği siyah-beyaz fotoğraflar ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Mustafa Dedeoğlu, serginin açılışında, St. petersburg’ un kendisi için çok ayrı bir anlam ifade etmesinden ayrıca sergiyi ziyaret edecek olan sanatseverlere farklı bir kültür ve inanca dair ufacık da olsa fikir edinecek olmalarına vesile olacağı için, çok heyecanlı ve mutlu olduğunu ifade etti.

Din Tarih Müzesi gibi köklü ve prestijli bir devlet müzesinde çalışmalarının sergilenecek olmasından büyük onur duyduğunu belirten Mustafa Dedeoğlu’nun daha önce Rusya’da bir çok kişisel sergisi gerçekleşti. MoskovaLife’ın haberine göre; Rusya’da 8. kişisel sergisi düzenlenecek olan Mustafa Dedeoğlu, daha önce de İstanbul fotoğraflarıyla St. Petersburglu sanatseverlerle bir araya gelmişti.

Sergi, 1 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Mustafa Dedeoğlu, Mustafa Dedeoğlu rusya, Mustafa Dedeoğlu sergi, St. Petersburg, St. Petersburg Rusya, St. Petersburg sergi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları